יצירת טופס דיגיטלי חינם

חתימה על מסמכים אונליין היא הדבר הבא בעולם הדיגיטל, וייחוד משמעותית עבור עסקים ובעלי עסקים, קטנים וגדולים כאחד. זאת מאחר שעבור אלו האחרונים טפסים דיגיטליים כלי משמעותי ונחוץ אשר השימוש בו יכול לייעל משמעותית את תהליכי העבודה בהם. חתימה באמצעות טפסים דיגיטליים היא למעשה חתימה על מסמכים מרחוק, לא משנה היכן יושב האדם החותם ובלא הצורך להגיע באופן פיזי למקום החתימה. השימוש בטפסים דיגיטליים אלו נחשב כמסמכי מקור לכל דבר ועיקר, מאובטח ברמות הגבוהות ביותר ומייעל משמעותית את תהליכי הבירוקרטיה והאדמנסטרציה בחברה. יצירת טופס דיגיטלי חינם אפשרית אונליין, וכל שצריך לדעת הוא היכן וכיצד ניתן לבצע זאת.

טפסים דיגיטליים היא הפתרון המושלם עבור כל עסק וארגון, במקום החתימה הפיזית שנדרשה עד היום. בצורה זו, הייעול בעסק בא לידי ביטוי על ידי חיסכון בפרוצדורות משמעותיות, וכן חיסכון משמעותי בבזבוז משאבים כמו זמן, כסף, ומשאבים נוספים כמו כוח אדם ושכר עובדים.

חתימה על מסמכים אונליין אפשרית כיום עבור כל אירגון כמו למשל בנקים, רשויות מקומיות, משרדים ממשלתיים ועוד ארגונים אשר מאופיינים בבירוקרטיה דומה. כמובן, שעבור אירגונים גדולים ההמלצה היא לרכוש שירות של טפסים דיגיטליים ולא להסתפק בברירת המחדל החינמית, אך מדובר בהמלצה ככלל. כמובן שניתן גם לבצע יצירת טופס דיגיטלי חינם עבור כל עסק וכל ארגון כאחד.

מעבר לשימוש במערכת הטפסים הדיגיטליים לשם חתימה על מסמכים אונליין, ישנם יתרונות רבים נוספים בשימוש במערכת. כך למשל מערכת טפסים דיגיטליים מאפשרת בנוסף לפעולת ההחתמות מרחוק פעולות נוספות כמו העברת המסמכים החתומים באופן אוטומטי, שמירה של טפסים אלו במאגר נתונים בענן ובארכיון, ועוד.

יצירת טופס דיגיטלי חינם וכניסה אל עולם הדיגיטל החדש

השימוש בטפסים דיגיטליים וחתימה על מסמכים אונליין מאפשר כאמור החתמה מרחוק של כל לקוח או אדם אשר נקרא בדרכו של העסק שלך ונדרש לכך. האפשרות הזו מדהימה שכן היא מייתרת כל צורך להתייצב במקום או לסרוק, להדפיס או לפקסס את המסמכים בחזרה לבית העסק. בצורה זו נחסך משמעותית זמן רב אשר שווה כסף עבור העסק, וכן תהליכי בירוקרטיה רבים ומייגעים. כך שבסופו של תהליך, תוכלו לבצע שליטה ובקרה בעסק שלכם מצד אחד וגם להצטרף למהפכה הירוקה בעסקים מצד שני.

בעת הזו אשר נכנסה לחיינו, בייחוד בשנים האחרונות, ומשאירה אבק לעולם הבירוקרטיה שלא מתנהלת דרך הדיגיטל, אין ספק כי אנו עומדים בפתחו של עולם חדש. כך תוכלו בצורה פשוטה, מהירה ובטוחה לייעל תהליכים רבים ומשמעותיים בעסק, ובסופו של דבר בטווח הארוך לתרום משמעותית להצלחתו ולהשוואת רווחיו באופן משמעותי. השאת הרווחים באה לידי ביטוי הן בצד החיסכון, שכן נחסכות הוצאות רבות נוספות אשר מוצאות לשווא, כמו למשל ניירת רבה ובירוקרטיה, שימוש בנייר על כל גווניו, כלי משרד כמו פקס, נייר ומדפסת ועוד. ומצד שני, מאחר שהשקעת האנרגיה בעסק הולכת לדברים החשובים באמת שדורשים השקעת אנרגיה זו.

כמובן שניתן גם לבצע יצירת טופס דיגיטלי חינם עבור כל עסק וכל ארגון כאחד.

יצירת טופס דיגיטלי חינם אפשרית עבור כל עסק, ומתבצעת בקלות וביעילות בלחיצת כפתור ממש. על מנת לבצע זאת, עליכם ליצור קשר עם הספק שלכם, ולהתקדם בתהליך. ברבות המקרים, יצירת טופס דיגיטלי חינם אפשרית לתקופה מסוימת וקצובה, כאשר בתומה יהיה צורך בתשלום סמלי באופן חודשי. במקרים אחרים, ישנם ספקים רבים אונליין אשר יאפשרו את קבלת השירות באופן חינמי לזמן ארוך ואף לעיתים לאלתר.

בכל מקרה, טרם ההרשמה אצל ספק מסוים, ההמלצה היא לבצע בדק בית לעניין השירותים שניתנים על ידי כל ספק, וכך לבחור את הספק הרצוי והמתאים לכם. כמובן, שמאחר שישנן אפשרויות רבות ביצירת טפסים דיגיטליים, לא כל ספק יתאים לכל בית עסק, ולא כל אפשרות חינמית תתאים בהכרח גם לכם. בכל מקרה, ההמלצה היא לבדוק את הדברים ואז לקבל החלטה.

טפסים דיגיטליים, יצירתם ויתרונותיהם

באמצעות השימוש בטפסים דיגיטליים ניתן כאמור לבצע ייעול משמעותי ביותר בעסק ובניהולו. היתרונות הללו באים לידי ביטוי הן עבור העסק והן עבור הלקוח. כך לדוגמה, חתימה על מסמכים אונליין מתבצעת באמצעות שליחת קישור מאובטח לטלפון הנייד או לדואר האלקטרוני באמצעות הודעת SMS או וואטסאפ. מאחר שבצורה זו אין הלקוח צריך להגיע אל בית העסק, נוצרת חווית לקוחה מדהימה. מצדו של העסק, כאמור מתצע חיסכון רב בשירותים כמו אדמניסטרציה, ניירת, רכישה של ציוד משרד (נייר, מדפסות, פקסים וכדומה) וכמובן נחסך משמעותית השימוש בכוח אדם ושכר עובדים. כאשר יוצרים עם קשר עם ספק מסוים על מנת ליצור טופס דיגיטלי עבור העסק, יש לתת את הדעת לכל הקריטריונים החשובים, כל בית עסק לדידו. חשוב לציין, שיצירת טופס דיגיטלי חינם מאפשרת אפשרויות טפסים מסוגים מסוימים, ועל כן יש לבדוק אפשרויות אלו מול הספק שלכם.

יצירת טופס דיגיטלי חינם אפשרית עבור כל עסק, ומתבצעת בקלות וביעילות בלחיצת כפתור ממש. על מנת לבצע זאת, עליכם ליצור קשר עם הספק שלכם, ולהתקדם בתהליך

כיום, ועם התפתחותו המשמעותית של עולם הדיגיטל, חתימה על מסמכים אונליין בטפסים הדיגיטליים של בית העסק נחשבים כיום למסמכי מקור לכל דבר ועניין. מערכות אלו כוללות, ברוב המקרים, את האמצעים הטכנולוגיים הנדרשים לשם אימות חתימה באופן יסודי וכן מניעת זיופים ו/או התכחשות כלשהי כלפי המסמכים החתומים. בכל מקרה, טרם יצירת טופס דיגיטלי חינם, בידקו מול הספק שלכם שאכן אותו טופס דיגיטלי חינמי מכוסה תחת רמות פרטיות גבוהות מאין אלו. החשיבות הגבוהה היא בבדיקת קיומה של מערכת פתרונות לכל בעייתיות בהתכחשות משתמש לחתימה ואימות הזהות (למשל זיהוי באמצעות צילום ת.ז, צילום וידאו ועוד), אבטחה באמצעות SSL, וכן קיומו של קוד סודי להגנה מקסימלית הנשלח למשתמש למען אימות זהותו.

חשיבות נוספת היא לעניין שמירת המידע הנשמר בטפסים הדיגיטליים בתוך קובץ מחשב, בארכיון ובענן, כך שישנו גם גיבוי לכל הנתונים. זאת מאחר שייעול העסק שלכם יתפתח משמעותית עם קיומה של אפשרות זו שכן תתאפשר שליפת נתונים בצורה קלה ויעילה. הגיבוי שמתבצע שומר את כל הנתונים שנשמרו, חתימות שנחתמו, פרטי לקוחות וכדומה. את הנתונים הללו ניתן לשלוף ולשלוח לכל פלטפורמה בה תחפצו, כמו דואר אלקטרוני, טלפון, סמס, וואטסאפ ועוד.

חתימה על מסמכים אונליין מתאפשרת כאמור כמעט עבור כל טופס או מסמך שיבחר בעל העסק. כאמור, הכל בהתאמה לאפשרויות הניתנות על ידי הספק, הן בברירות המחדל החינמיות והן בעבור המוצר בתשלום. ברוב המקרים תהיה אפשרות להנפקת טופס דיגיטלי עבור מרבית המסמכים. כך למשל עבור החתמת לקוחות על חוזים והסכמים, טפסי 101 לעובדים, טפסים עבור הבנק, וכן העברה של הצעות מחיר, סגירת עסקאות, מסמכים סרוקים, קבלות, נספחים ועוד.

את השירות המדהים הזה ניתן לבצע באופן עצמאי על ידי יצירת טופס דיגיטלי חינם או באמצעות הנפקת מערכת טפסים דיגיטליים מובנית ומותאמת אישית עבור כל עסק.

שימוש במערכת טפסים דיגיטליים מתבצעת בצורה פשוטה ומהירה ותאפשר באופן מיידי ניהול, שליטה ובקרה טובים יותר בעסק שלך ואת פיתוחו. בצורה זו ניתן להביא את העסק להצלחה גדולה ולהשאת רווחים משמעותית בעתיד. את השירות המדהים הזה ניתן לבצע באופן עצמאי על ידי יצירת טופס דיגיטלי חינם או באמצעות הנפקת מערכת טפסים דיגיטליים מובנית ומותאמת אישית עבור כל עסק. בכל מקרה, ההמלצה היא לנהל שיחת ייעוץ עם הספק שלכם לפרטים מדויקים. על מנת לשמוע פרטים נוספים אודות השימוש במערכת טפסים דיגיטליים, צרו עימנו קשר ונשמח לסייע.

אז מה היה לנו בכתבה:

טכנאי מחשבים

טכנאי מחשבים

בעזרת easy2sign תוכלו לחתום דיגיטלית על כל מסמך. אנחנו מגבים את כל החומרים שלכם בצורה מסודרת בשרתים שלנו, בגוגל, דרופבוקס ועוד. החברה קיימת מעל עשור ומספקת מגוון תוכנות ופתרונות 360 מעלות לעסקים.
לסיכום, אם אתם מחפשים שירות מקצועי, אמין עם ניסיון רב, אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם מטה וליצור איתנו קשר. נשלח לכם הצעת מחיר המותאמת בדיוק לעסק שלכם, לצרכים שלכם ולאסטרטגיה העסקית שלכם. מחכים לכם.